O BENRO

ZHONSGSHAN BENRO PRECISION INDUSTRY CO., LTD. znajdująca się w mieście Tanzhou, jest częścią aglomeracji Zhongshan, usytuowanej w prowincji Południowego Guangdong.

Jest to obszar o najbardziej rozwiniętym przemyśle lekkim w Chinach. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się aglomeracja Zhuhai, oddalona o 12 km od Macao i godzinę drogi od Hong Kongu.

Firma założona w 1996 roku, przy współpracy z zagranicznym inwestorem, produkowała profesjonalne statywy fotograficzne. W 2002 roku stworzono swoją własną markę i zaczęto sprzedawać na rynek produkty pod nazwą BENRO Professional Triod and Heads. Inwestując w nowoczesne narzędzia, precyzyjne maszyny oraz wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów i projektantów, BENRO nieustannie podnosi jakość swojej produkcji. Dzięki zaangażowaniu i nastawieniu na najwyższą jakość produktów BENRO szybko stało się jedną z najlepiej znanych marek na rynku chińskim oraz wschodzącą gwiazdą na rynkach zagranicznych. W 2005 roku BENRO wybudowało nową, większą fabrykę i zarejestrowało swoją działalność pod nazwą BENRO PRECISION PHOTOGRAPHY INDUSTRY (HONG KONG) CO., LTD. Dzięki fabryce o powierzchni 30 000m2 oraz terenowi produkcyjnemu o wielkości 35 000 m2, BENRO uzyskało pozycję producenta profesjonalnych statywów i głowic o światowym zasięgu.

 

Dzięki doskonałemu połączeniu jakości, parametrów technicznych oraz ceny, BENRO zapracowało sobie na doskonałą reputację wśród fotografów na całym świecie. Chińskie Stowarzyszenie Magazynów Fotograficznych nagradzało w latach 2005, 2006 oraz 2007 BENRO jako „Najlepszy Produkt na Rynku Fotograficznym”.

W miarę ekspansji sprzedaży na rynki światowe, produkty BENRO stały się obiektem pożądania fotografów nie tylko w Chinach, ale również w Korei, Tajwanie, Hongkongu, Norwegii, Niemczech, Anglii, Australii, USA oraz wielu innych. BENRO szybko stało się jedną z wiodących marek wśród producentów statywów.

Torby i Plecaki

Benro

Przedstawiciel firmy BENRO
F.H. Foto-Technika
ul. Ks. Robaka 63c
80-119 Gdańsk
tel. +48 58 320-11-72
info@foto-technika.pl